İmtiyaz Sahibi / Grantee

S.Ahmet DOYAR


Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Salim SÜRMELİ


Haber Müdürü / News Director

Ahmet ŞENOL


Haber Editörleri / News Editors

Muhammet YEREBAKAN, Celil SAĞIR, Serap CAN


Görsel Hizmet / Graphic Services

Murat ERSAVAŞ


Reklam Yöneticisi / Advertising Manager

Serap CAN


HUKUK DANIŞMANI / Jurisconsult 

Av. Emin Kazım ŞEN


Yazılım/ Software

SN Dizayn İnternet Hizmetleri


Yer Sağlayıcı/ Location Provider

SN Dizayn İnternet Hizmetleri


 

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Kavakgazetesi.com 'da yayımlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kavakgazetesi.com 'da yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, Kavakgazetesi.com sorumlu tutulamaz.

 

GİZLİLİK POLİTİKASI

© Copyrigth 2018 Kavakgazetesi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Kavakgazetesi.com aittir. Kavakgazetesi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Kavakgazetesi.com 'nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Kavakgazetesi.com ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Kavakgazetesi.com 'da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Kavakgazetesi.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, info@ajanskavak.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Av. Emin Kazım ŞEN tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

 

PRIVACY POLICY 

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Kavakgazetesi.com However, sometimes the  Kavakgazetesi.com uses third parties to process your information. Kavakgazetesi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Kavakgazetesi.comre quires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Kavakgazetesi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Kavakgazetesi.com and its services. When you use  Kavakgazetesi.com online services, we use cookies and collect IP  addresses. You can find out more about this in the  Kavakgazetesi.com cookies section of our full Privacy Policy.