Siz Dedikodulara Bakmayın

Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Kuş cenneti deltasında yaşayan köylülerin bölgeden çıkarılacağı iddialarını yalanladı. Şahin,” Böyle bir şey asla söz konusu değil” dedi.


Siz Dedikodulara Bakmayın


Kızılırmak Deltası Kuş Cennetini ziyaret eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Büyükşehir Belediyesi'nin katkıları ile deltada yaşayan köylü kadınlara yönelik yapılan projelerin devam ettirileceğini söyledi.

Bu arada Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti'nde yaşayan köylülerin alandan çıkarılacağı dedikodularının devam ettiğini ifade eden Şahin, "Asla endişeniz olmasın. Bu dedikodulara kulak asmayın. Sizler deltanın gerçek sahiplerisiniz. Burası da sizlerle beraber güzel. Bu yüzden yaptığımız projelere sizleri dahil etmek istiyoruz. Buralara sahip çıkmak ta sizlere düşüyor" diye konuştu.

KADINLARIMIZIN DAİMA YANINDAYIZ

Köylerde yaşayan kadınların ürettiği el emeği ürünlerin Büyükşehir Belediyesi'nin katkıları ile paraya çevrildiğini ve kadınlara ekonomik destek sağlandığını vurgulayan Şahin, hedefinde üretmek olan herkesin destekçisi olduklarını söyledi. Doğanca Mahallesi’nde bir araya geldiği kadınlarla sohbet eden Başkan Şahin, “ Biz belediye olarak hanım kardeşlerimizin ürettiği el emeği ürünleri alıp destek vermek için her zaman yanlarında olacağımızı vurguladık. Özellikle doğal ürünlerden yapılan malzemeleri alacağız. Samsun un hediyelik eşyalarını doğal ürünlerden el emeği ile oluşan ürünlerden temin edelim diye düşünüyoruz. Bu konuda her zaman hanım kardeşlerimizin yanınızda olacağız. Gelen misafirlere sizlerin yaptığı ürünleri sunmak istiyoruz" dedi.

  • Siz Dedikodulara Bakmayın
  • Siz Dedikodulara Bakmayın
  • Siz Dedikodulara Bakmayın